This product is sold 1400 €
| Reference | DJ-2097 |
|---|---|
| Class | Decoration and garden features |
| Type | ANTIQUE TROUGH |
| Style | RUSTIC COUNTRY |
| Period | XVIIIth C. |
| Area | BOURGOGNE |
| Material | STONE |
| Height | 12.60 in |
| Width | 64.17 in |
| Depth | 19.29 in |
Antique trough - Stone - Rustic country - XVIIth C.
Ref : DJ-2145
Antique trough - Stone - Rustic country - XVIIth C.
Ref : DJ-1857
Antique trough - Stone - Rustic country - XVIIth C.
Ref : DJ-811